Шоу програма “Ведмедик”

Привітання ( з днем народження, річницею, виписка з роддому, хрестини,пропозиція руки та серця ) – 900 грн+вартість транспортних витрат (15-20хв.)
Весільна програма – 2000 грн (40 хв)

Хочете здивувати своїх близьких та знайомих? Наш Білий ведмідь вам у цьому допоможе.

  • Весілля
  • День народження
  • Виписка з роддому
  • Вечірки різного типу
  • Відкриття магазину

Наш пухнастий ведмідь це оригінальна ідея привітати подругу з днем народження, також наш ведмідь незрівнянний романтик який допоможе вам в освідченні коханій людині. Розважатись та дарувати незабутні емоції для ваших гостей основне завдання драйвового ведмедя.
Також кожен бажаючий має змогу зробити фото з ведмедем на згадку.

            Невдовзі важливе свято в дуже близької для вас людини і хочеться зробити щось по-особливому круте й оригінальне? Тоді наш драйвовий ведмідь справиться з цим завданням краще та ефектніше, ніж будь-хто інший!

            Підійде шоу-програма «Драйвовий ведмідь» буквально для кожної святкової події, незалежно від тематики чи стилю. Він подарує безцінні хвилини радості та розвеселить гостей на вашій вечірці. Прикрасить своєю неочікуваною появою День народження, річницю, хрестини та навіть виписку з пологового будинку вашої коханої дружини, хорошої подруги чи просто колеги. Зверне увагу покупців до відкриття магазину чи ресторану, «заманивши» їх туди своєю харизматичністю і нереальним позитивом.

            Однак наш драйвовий ведмідь – не тільки надзвичайний веселун, але й мастак у любовних справах. З його допомогою пропозиція руки і серця мало того, що вразить вашу другу половинку, але й розчулить її до сліз радості та мурашок по шкірі. А романтичну весільну програму шоу «Драйвовий ведмідь» доповнить легко і влучно, надовго запавши в душу вам та вашим гостям.

            Ну і, звісно ж, фотографії з драйвовим ведмедем – це чудова пам’ятка про ваше незабутнє свято, що обов’язково знайде місце і в фотоальбомі, і у стрічці в інстаграмі, нагадуючи про щасливі святкові моменти, які ви провели зі своїми найближчими людьми.