Продаж холодних фонтанів без запаху та диму з доставкою по Україні

Переваги купувати у нас:
✔️ Доставка по Україні
✔️Наложений платіж
✔️Виконуємо змотки фонтанів готових до запуску

Яскраве піротехнічне шоу з срібних іскристих фонтанів буде чудовим доповненням до запуску важкого диму. В той час коли дим вкриває приміщення та ніби з під хмар з’являються срібні вогні тривалістю 30 с. Безпечний для використання у приміщеннях та не має запаху.

Холодні фонтани на весілля стають чудовим доповненням до весільної церемонії. Це виріб відноситься до класу “фонтанів холодного вогню” – вони аналогічні фонтанів в торт, тобто випускає потік негарячих іскор, що не обпалюють руки і не зможуть підпалити навіть аркуш паперу. Ніякого сміття у вигляді прогорілих частинок  холодний фонтан також не залишає. Це дозволяє використовувати холодні фонтани в приміщенні.

Єдиним пожежонебезпечним фактором є полум’я, але його висота складає всього лише близько 10 см (висота іскор – 2 метри). Холодний фонтан не небезпечніше, ніж алкогольні коктейлі “з підпалом”,  які часто використовують в ресторанах.

Зверніть увагу, що дані фонтани є побутовою піротехнікою, і їх необхідно підпалювати з гніту. Тому Вам необхідно заздалегідь продумати, хто і в якому порядку буде підпалювати ці фонтани. Якщо Вам необхідний дистанційний і строго одночасний запуск всіх фонтанів (наприклад, в кульмінаційний момент першого танцю молодих), рекомендуємо замовити професійні фонтани з виїздом піротехніка. Дана послуга коштує недорого, професійні фонтани дають більш щільний і потужний потік іскор і ініціюються строго одночасно по команді з пульта – з побутовою піротехнікою такий трюк виконати неможливо. Також можливе замовлення комплекту холодні фонтани фонтани + важкий дим – стелиться по землі “дим” приховає самі фонтани, зробивши запуск фонтанів ще більш несподіваним, вражаючим і романтичним.

Холодні фонтани ціна 150 грн./шт.

Дорожка з холодних фонтанів
Ціна 750 грн (6 штук)

Холодні фонтани на перший танець
750 грн (6 шт)

Холодні сценічні фонтани

2 метри 30 секунд 90 грн/шт
3 метри 50 секунд 160 грн/шт
5 метрів 60 секунд 260 грн/шт

Доставка в межах України Новою поштою