Яскраве піротехнічне шоу з срібних іскристих фонтанів буде чудовим доповненням до запуску важкого диму. В той час коли дим вкриває приміщення та ніби з під хмар з’являються срібні вогні тривалістю 30 с. Безпечний для використання у приміщеннях та не має запаху.

Холодні фонтани на весілля стають чудовим доповненням до весільної церемонії. Це виріб відноситься до класу “фонтанів холодного вогню” – вони аналогічні фонтанів в торт, тобто випускає потік негарячих іскор, що не обпалюють руки і не зможуть підпалити навіть аркуш паперу. Ніякого сміття у вигляді прогорілих частинок  холодний фонтан також не залишає. Це дозволяє використовувати холодні фонтани в приміщенні.

Єдиним пожежонебезпечним фактором є полум’я, але його висота складає всього лише близько 10 см (висота іскор – 2 метри). Холодний фонтан не небезпечніше, ніж алкогольні коктейлі “з підпалом”,  які часто використовують в ресторанах.

Зверніть увагу, що дані фонтани є побутовою піротехнікою, і їх необхідно підпалювати з гніту. Тому Вам необхідно заздалегідь продумати, хто і в якому порядку буде підпалювати ці фонтани. Якщо Вам необхідний дистанційний і строго одночасний запуск всіх фонтанів (наприклад, в кульмінаційний момент першого танцю молодих), рекомендуємо замовити професійні фонтани з виїздом піротехніка. Дана послуга коштує недорого, професійні фонтани дають більш щільний і потужний потік іскор і ініціюються строго одночасно по команді з пульта – з побутовою піротехнікою такий трюк виконати неможливо. Також можливе замовлення комплекту холодні фонтани фонтани + важкий дим – стелиться по землі “дим” приховає самі фонтани, зробивши запуск фонтанів ще більш несподіваним, вражаючим і романтичним.

 
  • Пульт для запуску сценічних фонтанів D08
  • Артикул D08
  • Виробник: Китай
  • Вартість 3900 грн

детальніше

 

Доставка в межах України Новою поштою

Холодні фонтани купити в нашому інтернет магазині! https://pirotechnik.com.ua