Лед літери Love будуть чудовим доповненням для вашої фото зони. Лед стрічка регулюється різними кольорами тому кожен зможе підібрати колір на свій смак.

Хочете яскраві весільні фотосесії? Тоді ви потрапили за адресою! З нашими буквами і реквізитом це зробити легко! Адже для кожного весілля потрібні аксесуари, декор та доповнення інтер’єрів!
Багато молодят сьогодні використовують об’ємні букви на весілля для організації незабутнього свята.
Об’ємні букви на весілля – це прекрасний спосіб прикрасити саме торжество і весільні фотографії. Такий аксесуар допоможе створити атмосферу романтики і індивідуальності, здивувати гостей і втілити власні фантазії.
Незвичайні варіанти для весільних фото
На особливу увагу заслуговують літери для весільної фотосесії. Напевно молодятам не раз захочеться погортати альбом зі знімками, зробленими в такий важливий для них день. Навіть через багато років знімки зберігають частинку емоцій, які довелося випробувати нареченому і нареченій. Коли-небудь фотографії розглядатимуть діти, а може бути, і внуки. Зробити ці фото по-справжньому прекрасними і цікавими дуже просто, достатньо замовити великі літери з лед підсвіткою для весілля.
Ваше свято стане схожим на справжню казку, якщо прикрасити його буквами з лампочками на весілля. Така яскрава деталь зробить свято романтичним і одночасно елегантним, подарує відчуття якоїсь магії і викличе захоплення у всіх гостей. Сяючі великі літери на весілля підкреслять урочистість події, прикрасять весільні фото. Ідеальний варіант для використання таких букв – весілля в стилі ретро.
Всі молоді пари мріють зробити свято з нагоди утворення сім’ї оригінальним і яскравим, незабутнім і чарівним. Декоративні літери на весілля великого чи малого розміру легко справляються з цим завданням. Наречений і наречена можуть вибрати будь-які варіанти, від невеликих букв для прикраси столу реєстрації до великих написів для фотосесії. У будь-якому випадку, це зробить декор індивідуальним і особливим.
Замовити об’ємні букви LOVE з підсвіткою на весілля за приємною ціною ви можете в нашій компанії. Ми врахуємо всі ваші побажання і допоможемо зробити свято чудовим і незвичайним.

Ціна 1300 грн. доба. Телефонуйте!  Замовляйте!