Дедалі частіше на урочистих подіях використовують Конфеті – це нарізки фольги, що в найважливішу для вас мить вирують у повітрі підкреслюючи митті вашого щастя.  Ми пропонуємо на ваш вибір різні різновиди конфеті Львів: Золотий, Срібний, Сердечка а також за вашим бажанням виконуємо запуск конфеті пелюстками троянд.
Урочистість, яка рясніє яскравими спецефектами, дарує масу відчуттів і запам’ятовується на довгі роки – компанія «vazhkii-dim» втілить сміливі ідеї в життя. Недорога і оригінальна прикраса будь-якого свята – це яскраві конфеті. Потужна машина видуває в простір сотні лавсанових або паперових блискіток, які довгий час парять в повітрі. Переливи кольору, і яскраві відблиски, стрічки і завитки серпантину, химерні «хмари» – генератор конфеті за лічені секунди перетворить ваше весілля в чудове видовище.
Форма і колір, розмір і кількість конфеті – фантазуйте і вибирайте варіант саме для себе. Наше мобільне обладнання для яскравих спецефектів здатне впоратися з будь-яким завданням. Замовте конфеті на весілля певного кольору, в тонах улюбленої спортивної команди або, може, блискітки будуть у формі пелюсток троянд для весілля. Оренда конфеті машини – це вигідне і практичне рішення: доступний витратний матеріал при цьому незабутній ефект.
Сучасна техніка абсолютна безпечна, легко керована, мобільна. Всі ці переваги дозволяють урізноманітнити будь-яке свято і не турбуватися про здоров’я і комфорт оточуючих.
Унікальна пропозиція для вас – доступні ціни для кожного. І більше вам не доведеться придумувати спецефекти які б запам’яталися надовго.

Замовити конфеті на перший танець Львів ціна конфеті 1200 грн.